Specjalista ds. HR

Lokalizacja
Branża
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
4 500 - 5 500 zł
Opublikowano
Numer referencyjny
4-14-55706
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego Klienta – renomowanej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: okolice Gorzowa Wielkopolskiego

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych - publikacja ogłoszeń, selekcja zgłoszeń, organizacja kalendarza spotkań, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, raportowanie statusu procesów rekrutacyjnych, aktywne pozyskiwanie kandydatów;
  • Prowadzenie bieżącej komunikacji zewnętrznej z rynkiem pracy oraz działania Employer Brandingowe; dbanie o budowę pozytywnego wizerunku pracodawcy;
  • Bieżąca współpraca z uczelniami wyższymi, szkołami zawodowymi oraz uczestnictwo w targach pracy;
  • Aktywna współpraca z działami wewnątrz firmy, w zakresie potrzeb personalnych.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w pracy w obszarze HR;
  • Znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej;
  • Proaktywna postawa wobec nowych wyzwań zawodowych;
  • Prawo jazdy kat.B;
  • Chęć dalszego rozwoju zawodowego.
Korzyści
  • Umowa o pracę;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Przyjazna atmosfera pracy;
  • System premiowy;
  • Dodatkowe benefity – dodatki do wyjazdów wypoczynkowych, bonusy świąteczne, ubezpieczenie grupowe;
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search