Specjalista ds. Celnych

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
9-21-56347
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla międzynarodowej firmy produkcyjnej z woj. łódzkiego poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Celnych.

Zakres obowiązków:

  • Dokonywanie odpraw celnych;
  • Współpraca z Urzędem Celnym i Agencjami Celnymi;
  • Przygotowywanie raportów i zestawień;
  • Przeprowadzanie kontroli wewnętrznych;
  • Przygotowywanie i weryfikacja dokumentów eksportowych.
Wymagania
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1+ );
  • Wykształcenie minimum średnie (wykształcenie wyższe mile widziane);
  • Znajomość pakietu MS Office, systemów Huzar, EMCS, SAP- będzie dodatkowym atutem.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej, która jest liderem w swojej branży;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Szeroki pakiet benefitów;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Przyjazna atmosfera w miejscu pracy.
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search