Specialist with German

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
5 000 - 5 400 zł
Opublikowano
Numer referencyjny
4-26-55610

Dla marki oferującej produkty premium, w związku z rozwojem struktur organizacji poszukujemy osób na stanowisko: Specialist with German

Lokalizacja: Poznań

Główne obowiązki:

- Odpowiadanie na zapytania klientów i wsparcie w dokonywaniu zakupów
- Kontakt z klientami poprzez telefon, chat lub e-mail, social media (zlecenia przychodzące)
- Obsługa klienta poprzez platformę e-commerce
- Udział w kampaniach promocyjnych

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego min. B2
- Dobra znajomość j.angielskiego min. B1
- Doświadczenie w obsłudze klienta/administracji
- Zorganizowanie, zaangażowanie i umiejętność pracy zespołowej

Korzyści

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Konkurencyjne wynagrodzenie 5 000- 5 400 PLN brutto/m
- Szkolenie wdrażające w obowiązki
- Bogaty pakiet benefitów
- Pracę w nowoczesnym, komfortowym biurze

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search