Senior Auditor

Lokalizacja
Branża
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
7 500 - 8 500 zł
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
4-11-55786
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej i rozpoznawalnej firmy będącej liderem w swojej branży poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Senior Auditora.

Zakres obowiązków:
- Udział w analizach sprawozdań finansowych spółek
- Wykonywanie i kontrola dokumentacji
- Przygotowywanie sprawozdań
- Identyfikowanie potencjalnych ryzyk

Wymagania

- Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- Znajomości polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Uprawnienia Biegłego Rewidenta, Certyfikat ACCA/ CFA będą dodatkowym atutem
- Gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie kraju

Korzyści

- Praca w międzynarodowej, rozpoznawalnej firmie
- Możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji oraz certyfikatów
- Stabilne warunki zatrudnienia
- Program szkoleń szyty na miarę

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search