Sales Support Specialist

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Brygada
Opublikowano
Numer referencyjny
4-26-56661
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy IT, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Obsługa Klienta w dziale support IT z językiem hiszpańskim

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Kontakt telefoniczny z Klientem w języku obcym lub/i polskim
  • Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez Klientów
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań w obsłudze Klienta
  • Określanie potrzeb Klientów
  • Sporządzanie dokumentacji oraz raportów
Wymagania
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego (C1)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność, uprzejmość
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
Korzyści
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Gwarantowana możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz motywacyjny system wynagrodzeń
  • Profesjonalne szkolenia
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search