SAP People Manager

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Numer referencyjny
2-10-54384
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego klienta, lidera w branży energetyki odnawialnej, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem
  • Wsparcie w różnych inicjatywach biznesowych
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu
  • Planowanie czasu pracy zespołu
Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w branży IT, mile widziana znajomość SAP
  • Umiejętność zarządzania zespołem, w tym: planowanie czasu pracy, realizacja budżetu
  • Praca z metodologią Agile
  • Proaktywne oraz analityczne nastawienie do pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego, poziom min. B2
Korzyści
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość pracy w globalnej, skandynawskiej firmie
  • Nastawienie na work-life balance
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dogodna lokalizacja
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search