SAP Logistic Engineer - Expert

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
10 000 - 18 000 zł
Opublikowano
Numer referencyjny
6-10-56014
To stanowisko jest archiwizowane.

Naszym klientem jest międzynarodowa firma działająca w obszarze Sales & E-commerce.

Poszukujemy doświadczonego SAP Engineer-Expert, który będzie odpowiedzialny za współpracę z zespołem SAP i biznesowym w zakresie analizy, wdrożenia rozwiązań oraz optymalizacji systemów SAP oraz nowych modułów.

Lokalizacja pracy: Kraków.

Zakres obowiązków:

  • wspieranie zespołu we wszystkich operacjach związanych z SAP
  • zarządzanie systemami SAP - S/4 HANA, BW HANA, SAP PO, SAP BOE
  • przygotowanie strategii rozbudowy systemu ze wsparciem specjalistów z innych działów
  • wdrażanie konceptu nowego modułu logistycznego we współpracy z innymi działami/teamami
Wymagania
  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy z SAP/ S4 HANA
  • dobra znajomość procesu logistyki lub pokrewnych (moduł SAP MM-LIV)
  • znajomość procesu SD mile widziana
  • znajomość ABAP mile widziana
  • bardzo dobra umiejętność komunikacji z zespołem
  • znajomość j. angielskiego
Korzyści
  • pakiet benefitów
  • szkolenia w Polsce i zagranicą
  • możliwość udziału w różnych eventach IT
  • dodatkowy budżet roczny na szkolenia
  • elastyczne godziny pracy
  • zniżki na produkty firmy
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • bonus roczny
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search