Researcher with Russian and English

Lokalizacja
Branża
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
6 500 - 7 500 zł
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
1-26-55774
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy konsultingowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- przeprowadzanie badań rynkowych i wyszukiwanie informacji dla międzynarodowego zespołu
- analiza i filtrowanie wyników i zebranych danych
- konsultacje z zespołem w celu zebrania potrzebnych danych i zrozumienia kontekstu
- tworzenie raportów i przekazywanie feedbacku jednostce zlecajacej
- praca z różnymi bazami danych (uzupełnianie, aktualizacja)

Wymagania

- wykształcenie wyższe, mile widziane finanse, bankowosć, marketing
- biegła znajomośc języka angielskiego i rosyjskiego, min. C1
- min. 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z wyszukiwaniem informacji i badaniem rynku
- zdolności organizacyjne i umiejętność pracy z bazami danych
- skupienie na szczegółach i analityczne myślenie

Korzyści

- umowa o pracę
- elastyczne godziny pracy
- ciekawa ścieżka kariery
- karta mulrtisport
- liczne bonusy i premie
- parking pod siedzibą firmy
- prywatna opieka medyczna i pakiet dentystyczny
- imprezy integracyjne

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search