Quality Assurance Engineer

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Numer referencyjny
9-16-56019
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego Klienta, firmy o stabilnej pozycji na rynku, realizującej kompleksowe projekty z zakresu IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • przeprowadzanie testów aplikacji webowych i mobilnych
  • organizacja, tworzenie oraz rozwijanie dokumentacji testowej i projektowej
  • zarządzanie zadaniami w JIRA
  • komunikacja z klientem wewnętrznym / zewnętrznym
  • ciągły nadzór i rozwój narzędzi testerskich
Wymagania
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku specjalisty QA
  • znajomość programowania w Java
  • doświadczenie w wykonywaniu testów: funkcjonalnych, integracyjnych, wydajnościowych, regresji, bezpieczeństwa
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Korzyści
  • stabilne zatrudnienie
  • duże możliwości rozwoju
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • dofinansowania (wakacje, święta)
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search