Programista aplikacji webowych (Java)

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
13 000 - 18 000 zł
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
6-10-54679
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego Klienta – centrum R&D międzynarodowej organizacji specjalizującej się w rozwoju najbardziej innowacyjnych i niszowych rozwiązań technologicznych na rzecz sektora energetycznego, poszukujemy programisty aplikacji webowych.

Lokalizacja pracy: Kraków.

Obowiązki:

- wdrożenie i obsługa nowych i istniejących aplikacji internetowych dla klientów wewnętrznych lub zewnętrznych
- opracowanie wysokiej jakości oprogramowania oraz testów jednostkowych
- współpraca z Product Ownerem, członkami zespołu i innymi interesariuszami w celu osiągnięcia celów biznesowych
- uczestniczenie w końcowym testowaniu systemu
- wyszukiwanie ulepszeń i nowych technologii

Wymagania

- ukończone studia na kierunku: informatyka, inżynieria programowania lub pokrewnym
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
- min. 2-letnie doświadczenie w programowaniu w Java, Java EE
- znajomość HTML, CSS oraz Javascript
- znajomość relacyjnych baz danych SQL
- doświadczenie w pracy z serwerami aplikacji webowych i rozwijaniu platform opartych na Linuxie
- znajomość jednego z języków skryptowych: Python, Perl lub Ruby
- umiejętność pracy w zespole
- samodzielność w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji

- możliwość rozwoju zawodowego w kreatywnym, międzynarodowym środowisku zapewniającym ciekawe wyzwania intelektualne
- kontakt z niszowymi, innowacyjnymi rozwiązaniami
- pracę w dynamicznym zespole oraz przyjaznej atmosferze

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search