Programista PHP (B2B)

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
8 000 - 13 000 zł
Opublikowano
Numer referencyjny
4-10-54560
To stanowisko jest archiwizowane.

Naszym Klientem jest bardzo prężnie rozwijająca się firma, która tworzy autorskie oprogramowanie na urządzenia mobilne. W związku z aktywnym rozwojem na rynku polskim, poszukuje zmotywowanych, doświadczonych kandydatów na stanowisko: Programista PHP.

Miejsce pracy - Poznań / praca zdalna

Zadania:
- Praca w zespole specjalistów różnych technologii
- Pisanie autorskich programów
- Wdrażanie produktu
- Kontakt z międzynarodowym klientem
- Aktywny udział w rozwoju firmy

Wymagania

- Minimum dwuletnie doświadczenie w programowaniu w języku PHP
- Dobra znajomość frameworków PHP: Symfony 3, Zend 2/3,
- Doświadczenie w pracy z bazami danych (PostgreSQL)
- Znajomość wzorców projektowych
- Swobodna komunikacja w języku angielskim

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą
- Możliwość pracy zdalnej, elastyczne godziny pracy
- 26 dni pełnopłatnego urlopu
- Pracę w zmotywowanych zespole
- Wynagrodzenie na poziomie 8000-13000 netto + VAT

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search