Production Manager z j. angielskim nowe stanowisko w strukturze firmy Automotive

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
7-11-55364

Wraz z naszym Klientem, międzynarodową firmą produkcyjną z branży Automotive, w związku z dalszym rozwojem portfolio produktów i pozyskaniem nowych klientów, poszukujemy doświadczonego Kandydata gotowego podjąć pracę na stanowisku: Production Manager z j. angielskim branża Automotive

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie i realizacja strategii zakładu oraz celów biznesowych zgodnie z założeniami strategicznymi grupy
  • planowanie budżetu oraz kontrola kosztów działalności i ich optymalizacja
  • kompleksowe zarządzanie wydziałem produkcyjnym (do 100 osób)
  • kierowanie zespołem poprzez bliską współpracę, wsparcie, mentoring oraz przeprowadzanie ocen okresowych podległych pracowników, nadzór nad procesami rekrutacyjnymi
  • odpowiedzialność za realizację zaplanowanych celów produkcyjnych
  • optymalizacja wydajności produkcji poprzez wdrażanie norm i procedur oraz nowoczesnych technologii
  • znajomość metodologii i narzędzi Lean Management
  • organizowanie działalności produkcyjnej przedsiębiorstwa zgodnie z normami ISO 9000, QS 9000 i IATF 16949
  • nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących przepisów prawa i BHP
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną (warunek konieczny)
  • min. 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowniczym w branży Automotive (warunek konieczny)
  • doświadczenie w organizacji pracy i zarządzaniu podległym zespołem
  • umiejętność planowania i zarządzania procesami produkcji
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i organizacyjnych
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search