Marketing Expert

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
7 000 - 12 000 zł
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
1-26-55689
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zadania:
- planowanie, wdrażanie oraz rozwój planów marketingowych
- wdrażanie nowych produktów: reklama, promocja,
- projektowanie materiałów marketingowych (newslettery, broszury)
- tworzenie strony internetowej Firmy,
- przygotowywanie prezentacji o produktach zarówno na potrzeby wewnętrzne jak i dedykowane Klientom,
- współpraca z dostawcami
- tworzenie raportów sprzedażowych
- badania rynku
- organizowanie eventów promocyjnych

Wymagania

- min. 5 lat doświadczenia zdobytego na podobnym, samodzielnym stanowisku, najlepiej z branży IT/Telekomunikacja
- wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1),
- dobra znajomość procesów komunikacji medialnej,
- bardzo dobra znajomość programów graficznych
- kreatywność
- gotowość do podróży służbowych

Korzyści

- umowa o pracę,
- mozliwość zdobycia doświadczenia w międynarodowej organizacji,
- pakiet benefitów

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search