Starszy specjalista ds. wsparcia procesów biznesowych

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
7-13-55849
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z rozwojem struktur poszukujemy osoby na stanowisko:

Starszego specjalisty ds. wsparcia procesów biznesowych

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:
- zarządzanie procesem biznesowym obejmujących Management of Change (MOC), Production Part Approval Process (PPAP)
- koordynacja procesu reklamacji (jakościowych, logistycznych, transportowych, finansowych)
- praca w systemie CRM i SAP
- bieżąca współpraca z działem sprzedaży, logistyki, łańcucha dostaw, księgowości oraz produkcji

Wymagania

- min. 2-letnie doświadczenie w obszarze obsługi klienta, sprzedaży
- doświadczenie w pracy na systemie SAP, mile widziana znajomość systemu CRM
- biegła znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego (francuskiego, niemieckiego lub włoskiego)
- wykształcenie wyższe
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, analityczne oraz organizacyjne

- zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- rozwój zawodowy i kompetencji związanych z obsługą systemów CRM i SAP
- NFŚS (dofinansowanie do wczasów, kolonii, karty sportowej itp.)
- wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjne premie roczne

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search