Magento Developer

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Numer referencyjny
4-16-54986
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego Klienta, nowoczesnej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko: Programista eCommerce.

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Zakres obowiązków:

  • Prace developerskie związane z Magento Open Source 2.3
  • Działania mające na celu rozwój platformy e-commerce oraz wsparcie w dotarciu do nowych klientów
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej
  • Udział w procesie powstawania produktu
Wymagania
  • Znajomość Magento Open Source 2.3. oraz HTML i CSS
  • Podstawowe doświadczenie w integracjach API
  • Samodzielna, proaktywna postawa pracy
  • Język angielski- min. B2 (czytanie dokumentacji technicznej)
Korzyści
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w nowoczesnej, rozwijającej się firmie
  • Świetna, otwarta i sprzyjajaca rozwojowi atmosfera
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dodatkowe benefity: premia, karta Multisport, spotkania integracyjne
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search