Specjalista ds. prezentacji treści biznesowych

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
5 500 - 6 500 zł
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
1-26-55552
To stanowisko jest archiwizowane.
Treść oferty

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- modelowanie treści korporacyjnych
- opracowanie graficzne prezentacji
- tworzenie prezentacji w oparciu o kanony firmy w języku angielskim
- współpraca z klientem wewnętrznym (komunikacja w języku angielskim)

Wymagania

- biegła znajomość języka angielskiego (min. B2+) warunek konnieczyny
- zainteresowanie obszarem edycji treści
- znajomość Power Point oraz Adobe Photoshop będzie dodatkowym atutem

Korzyści

- umowa o pracę
- karta multisport
- prywatna opieka medyczna i pakiet dentystyczny
- imprezy integracyjne

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search