Księgowa/y AR z j. niderlandzkim - new SSC

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Numer referencyjny
4-11-55329
To stanowisko jest archiwizowane.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, która w wyniku efektywnego rozwoju swojej działalności w Polsce, zdecydowała się na budowę w Poznaniu Centrum BPO/SSC świadczącego usługi głównie na potrzeby lokalizacji europejskich. Aktualnie pposzukujemy kandydata na stanowisko:

Księgowa/y z j.holenderskim - new SSC

Lokalizacja: Poznań

Obowiązki:
- Uczestniczenie w migracji procesów
- Tworzenie procedur procesowych i analiza popełnianych błędów
- Monitorowanie terminowości oraz zgodności dokonywanych płatności
- Kontakt z dostawcami, uzgadnianie poprawności wystawianych faktur
- Przygotowywanie raportów i analiz
- Uczestniczenie w zamknięciu miesiąca
- Raportowanie do lidera.

Wymagania

- Min 1-2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze (AP lub AR) w sektorze BPO/SSC
- Bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego i języka angielskiego
- Dobra znajomość pakietu MS Office i systemu SAP
- Komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu
- Umiejętność pracy w zespole.

Korzyści

- Umowa o pracę
- Możliwośc tworzenia centrum księgowo-finansowego od podstaw, udział w procesach migracji,
- Praca w międzynarodowym środowisku i możliwość rozwoju w strukturach centrum.
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia i pakiet benefitowy
- Biuro w cenrum Poznania, w przyjaznej lokalizacji.

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search