Księgowa - Księgowy

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
5 000 - 7 000 zł
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
1-7-56311
To stanowisko jest archiwizowane.

Nasz klient, grupa księgowo-podatkowa o międzynarodowym zasięgu, poszukuje obecnie kandydatów do pracy na stanowisku:

Księdowa - Księgowy

Obowiązki:

  • Obsługa pełnej księgowości spółek z kapitałem zagranicznym (m.in branże: nieruchomości, energia odnawialna, produkcja, usługi), w szczególności wystawianie/księgowanie faktur sprzedaży, księgowanie faktur zakupowych, prowadzenie ewidencji środków trwałych/weryfikacja, RMK
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • Sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych VAT i CIT obejmujących m.in. rozliczenia z tytułu transakcji wewnątrzunijnych
  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby Klientów
  • Współpraca z audytorami
  • Terminowe sporządzanie sprawozdań do GUS, NBP
  • Stały kontakt z Klientem zagranicznym
Wymagania
  • min. 2 lata doświadczenia w kontroli podatków VAT i CIT
  • doświadczenie w organizacji pracy podległego zespołu
  • biegła znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych
  • doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • angielski - min. B2

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym
  • znajomość branży nieruchomości i/lub znajomość branży energii odnawialnej
  • doświadczenie z różnymi programami księgowymi ERP, np. SAP, Navision, Hansa, Yardi.
Korzyści
  • Zajęcia z języka angielskiego w godzinach pracy
  • Przyjazne warunki i miła atmosfera pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Praca zespołowa i dzielenie się wiedzą oraz doświadczeniem
  • Merytoryczne wsparcie zespołów eksperckich (m.in. Compliance, Tax)
  • Owocowe dni
  • Pakiet medyczny
  • Karta Multisport
  • Płatne nadgodziny
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search