Senior Software Tester - Project Leader

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Numer referencyjny
7-10-54668

Nasz Klient międzynarodowa organizacja zlokalizowana w Katowicach poszukuje Kandydata, który dołączy do organizacji na stanowisko: Koordynator Projektu - testowanie oprogramowania

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie projektem testowania oprogramowania
  • planowanie kolejnych etapów projektu
  • opracowywanie scenariuszy testów
  • koordynacja działań zespołu testerskiego
  • ścisła współpraca z zespołem developerów
Wymagania
  • kilkuletnie doświadczenie w automatyzacji testów aplikacji webowych i desktopowych
  • język angielski na poziomie zaawansowanym min. B2
  • znajomość narzędzi np.: Selenium, Cucumber, TestCafe,
  • wykształcenie wyższe w obszarze IT
Korzyści
  • możliwość udziału w budowaniu zespołu w nowym centrum R&D
  • udział w rozwojowych, międzynarodowych projektach
  • dostęp do najnowocześniejszych technologii i narzędzi pracy
  • miejsce parkingowe i dopłaty do posiłków
  • bilety do kina, multisport, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna
  • szkolenia językowe i rozwijające kompetencje
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search