Koordynator Działu HR

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
9 000 - 12 000 zł
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
1-26-55945
To stanowisko jest archiwizowane.
Treść oferty

Dla jednego z naszych Klientów aktualnie poszukujemy:

Koordynatora Działu HR

Obowiązki:
- Koordynacja pracy 2 osobowego zespołu
- Nadzorowanie procesów HR, administracji personalnej i rozwoju
- Nadzór nad implementacją nowego systemu HR
- Ścisła współpraca z HR Dyrektorem i innymi odziałami firmy
- Rozwój narzędzi szkoleniowych,
- Bieżące badanie potrzeb szkoleniowych
- Współudział w tworzeniu szkoleń i ich prowadzenie
- Analiza danych HR i tworzenie raportów na ich podstawie;
- Tworzenie dokumentów dla pracowników

Wymagania

- min. 5- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale HR
- doświadczenie w zarządzaniu niewielkim zespołem (warunek konieczny)
- bardzo dobra znajomość j. angielskiego (codzienny kontakt z centralą firmy w Londynie)
- bardzo dobra znajomość prawa pracy
- doświadczenie w implementacji systemu HR będzie dużym atutem
- zdolności analityczne i skupienie na szczegółach
- dobra organizacja pracy i zdolności komunikacyjne

Korzyści

- praca w międzynarodowym środowisku pełnym wyzwań
- pakiet benefitów
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- dogodna lokalizacja w Centrum Warszawy

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search