Konsultant ds. wparcia klienta z językiem hiszpańskim

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
4 500 - 5 500 zł
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
3-26-54762
To stanowisko jest archiwizowane.

Jeśli zależy Ci na aktywnym używaniu języka hiszpańskiego, zdobyciu doświadczenia w profesjonalnej obsłudze klienta oraz pracy w międzynarodowym zespole, zapoznaj się z poniższą ofertą:

Konsultant 1 linii wparcia klienta

Zadania:
- wsparcie klientów hiszpańskojęzycznych w rozwiązywaniu problemów technicznych
- rejestracja zgłoszeń w systemie
- weryfikacja zleceń i monitorowanie etapu realizacji
- sporządzanie raportów

Wymagania

- biegła znajomość języka hiszpańskiego C1 oraz dobra znajomość języka angielskiego min. B1
- wysokie umiejętności interpersonalne
- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

Korzyści

W zamian oferujemy:
- umowę o pracę
- benefity
- elastyczny grafik

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search