Junior in Private Equity department with French

Lokalizacja
Branża
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
5 500 - 7 500 zł
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
1-26-55671
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego klienta z sektoru finansów i inwestycji poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zadania:
- procesowanie płatności, wykupów i inne operacje finansowe
- kontakt z klientem wewnętrznym w języku francuskim
- rekoncyliacje oraz raportowanie
- z czasem możliwość rozwinięcia zadań o obszar quality control

Wymagania

- płynna znajomość języka francuskiego (C1) oraz języka angielskiego (B2)
- doświadczenie min pół roczne w środkowisku biznesowym (np w dziale płatności, obsługi klienta, srodowisku SSC)
- terminowość i zainteresowanie obszarem funduszy inwestycyjnych

Korzyści

- umowa o pracę
- prestiżowa lokalizacja biura w centrum Warszawy
- opieka medyczna
- dofinansowanie na kursy językowe
- karta multisport
- dofinansowanie do posiłków
- przyjazna atmosfera w biurze

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search