Junior AP Accountant with English or German

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
3 500 - 5 000 zł
Opublikowano
Numer referencyjny
4-11-55349
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego Klienta, firmy o marce znanej na całym świecie, poszukujemy zmotywowanych Kandydatów na stanowisko: Junior AP with English or German

Zadania:
- Weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
-Współpraca w ramach zespołu księgowego w zakresie zgadnień księgowych
- Codzienna komunikacja z klientem wewnętrznym w językach obcych (angielskim)

Wymagania

- Wykształcenie wyższe preferowane w dziedzinie finansów (Rachunkowosć, Ekonomia, Finanse)
- Mile widziane doświadczenie w ksiegowości (np, staż, praktyki w biurze rachunkowym)
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
-Umiejętności interpersonalne, otwartość, umiejętność pracy w zespole, chęć do rozwoju w kierunku finansów/księgowości

- Stabilna praca w znanej międzynarodowej firmie o ciekawej kulturze organizacyjnej
- Bogaty pakiet socjalny
- Szkolenia
- Duże mozliwości rozwoju zawodowego

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search