Internal Controls Specialist

Lokalizacja
Branża
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
9-26-55946
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla międzynarodowego SSC z Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko Internal Controls Specialist.

Zakres obowiązków:

- Wspieranie lokalnych właścicieli procesów w projektowaniu i wdrażaniu odpowiednich kontroli wewnętrznych zgodnie z procedurami;
- Przeprowadzane testów w celu sprawdzenia zgodności przeprowadzanych kontroli wewnętrznych;
- Koordynacja programu Systemu Kontroli Wewnętrznej (ICS), w tym. koordynacja audytu zewnętrznego dotyczącego ICS;
- Monitorowanie wyników procesu samooceny ryzyka i kontroli;
- Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe z obszaru finansów/rachunkowości (ACCA, CPA, CIA);
- Biegła znajmość języka angielskiego;
- Doświadczenie zawodowe w zakresie doradztwa ryzyka, audytu zewnętrznego lub wewnętrznego, kontroli wewnętrznych, rachunkowości lub kontrolingu;
- Doświadczenie w branży pozyskiwania towarów (mile widziane);
- Znajomość programów ERP (SAP);
- Zdolność do zrozumienia całościowych procesów operacyjnych, finansowych i wspierających;
- Bardzo dobre zdolności interpersonalne;
- Gotowość do podróży (20-30% czasu) – warunek konieczny.

Korzyści

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Atrakcyjne wynagrodzenie + premie;
- Szeroki pakiet benefitów;
- Elastyczne godziny pracy;
- Możliwość uczestnictwa w wyjazdach służbowych.

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search