Inżynier utrzymania ruchu

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
5 000 - 7 500 zł
Opublikowano
Numer referencyjny
5-30-55750
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Inżyniera Utrzymania Ruchu.

Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków obejmuje:

  • udział w procesach uruchamiania linii produkcyjnych oraz wyposażenia fabryk,
  • planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej.
Wymagania
  • wykształcenie techniczne (mechatronika, mechanika, elektronika, elektryka lub pokrewne),
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych.
Korzyści
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,
  • pakiet relokacyjny dla osób spoza Wrocławia,
  • dodatkowe benefity: Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków i lekcje języka angielskiego,
  • liczne szkolenia (w tym szkolenia zagraniczne).
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search