Inżynier procesu

Lokalizacja
Branża
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
5 500 - 7 500 zł
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
5-30-55748
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Inżyniera Procesu.

Zakres obowiązków na stanowisku obejmuje:

  • kontrola i udoskonalanie przebiegu procesu produkcyjnego,
  • wdrażanie i uruchamianie nowych procesów,
  • definiowanie parametrów produkcyjnych oraz ich kontrola,
  • współpraca z działem produkcji i utrzymania ruchu przy uruchomieniach maszyn.
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria produkcji, inżynieria chemiczna, mechanika, elektryka lub pokrewne),
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (w środowisku produkcyjnym),
  • wiedza praktyczna z zakresu Lean Manufacturing oraz znajomość technik i narzędzi optymalizacji produkcji,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Korzyści
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,
  • pakiet relokacyjny dla osób spoza Wrocławia,
  • dodatkowe benefity: Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków i lekcje języka angielskiego,
  • liczne szkolenia (w tym szkolenia zagraniczne).
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search