Inżynier jakości

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Numer referencyjny
4-30-55125
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta części dla branży automotive, szukamy kandydatów na stanowisko: Inżynier Jakości

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
- Zapewnienie odpowiedniej jakości produktów, zgodnie z ustalonymi standardami
- Analiza i kontrola jakości procesów
- Rozpatrywanie i analizowanie przyczyn reklamacji
- Proponowanie i wdrażanie działań naprawczych oraz usprawniających
- Aktywny udział w rozwijaniu relacji biznesowych z klientami - codzienne kontakty
- Rozwiązywanie problemów jakościowych, identyfikacja ryzyka i możliwości poprawy wskaźników

Wymagania

- Minimum 1 rok doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży automotive lub pokrewnej
- Wykształcenie wyższe techniczne
- Swobodna komunikacja w języku angielskim - warunek konieczny
- Wiedza związana ze znajomością branży motoryzacyjnej
- Praktyczna znajomość narzędzi 8D, FMEA, ISO TS
- Samodzielność i nastawienie na rozwiązywanie problemów oraz podejmowanie inicjatywy w kontaktach z klientem
- Umiejętność rekomendowania rozwiązań

Korzyści

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Praca w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku
- Możliwość przejmowania odpowiedzialności i samodzielność w pracy
- Atrakcyjny pakiet benefitów

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search