IT Intern

Lokalizacja
Branża
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
18 - 20 zł
Opublikowano
Numer referencyjny
1-26-55800
To stanowisko jest archiwizowane.

Interesujesz się nowymi technologiami? Myślisz o karierze w IT? Dobrze znasz język angielski? Ta propozycja może Cię zainteresować!

Dla naszego klienta, firmy o zasięgu globalnym, poszukujemy osób na stanowisko:

IT Intern

Zakres obowiązków:
- Codzienna współpraca z klientem wewnętrznym (wsparcie w j. angielskim)
- Otrzymywanie zgłoszeń, doradztwo w rozwiązywaniu problemów technicznych
- Zadania operacyjne
- Współpraca z międzynarodowym zespołem technicznym

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość j. angielskiego- min. B2+
- Znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office
- Dostępność min.30h/tygodniowo (praca także dla studentów!)
- Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
- Zainteresowanie nowymi technologiami, oraz obszarem IT

Korzyści

- Współpraca w oparciu o umowę zlecenie
- Elastyczne ustalany GRAFIK
- Praca w samym centrum Warszawy
- Możliwości dalszego rozwoju wewnątrz organizacji

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search