HR Business Partner

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
8 000 - 9 000 zł
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
5-26-55238
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego klienta, działającego w obszarze handlu, poszukujemy osób na stanowisko:

Lokalizacja: Bolesławiec

Zakres obowiązków:

- Kompleksowe zarządzanie sprawami pracowników zgodnie z lokalnymi przepisami
- Zarządzanie relacjami z interesariuszami
- Współpraca z kierownictwem w celu przeprowadzenia rekrutacji, onboardingiem, szkoleń
- Współpraca z zespołem HR w celu opracowania i wdrożenia planów komunikacji
- Zarządzanie i wdrażaj małych i średnich projektów HR
- Współpraca z menedżerami w zakresie zarządzania wydajnością
- Wspieranie wdrażania inicjatyw zgodności i doradztwo dla kierownictwa w zakresie lokalnych przepisów prawa pracy i zmian legislacyjnych
- Raportowanie do Site Managera
- Zarządzanie pracownikami blue-collar i pracownikami produkcyjnymi
- Raportowanie analiz

Wymagania

- Doskonałe zdolności analityczne
- Zorientowanie na detale i szczegóły
- Doświadczenie w rekrutacji
- Wykształcenie w obszarze HR
- Znajomość Pakietu MS Office
- Zaawansowana znajomość lokalnego prawa pracy
- Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Korzyści

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Pakiet multikafeterii
- Ubezpieczenie na życie
- Opieka medyczna
- Pakiet Relokacyjny (powyżej 80 km)

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search