Facility Specialist

Lokalizacja
Rodzaj umowy
fulltime
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
1-5-56598
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego międzynarodowego klienta z sektora IT poszukujemy kandydata na stanowisko:

Jako członek zespołu Facility będziesz odpowiedzialny/odpowiedzialna za sprawy związane z wewnętrznymi przeprowadzkami i przygotowywaniem stanowisk pracy dla nowych pracowników oraz przestrzeganiem przepisów lokalnych oraz koropracyjnych pod kątem BHP.

Twoje obowiązki:

  • zarządzanie przestrzeni biurowej około 20 tys. m2
  • przygotowywanie stanowisk pracy dla nowych pracowników
  • zarządzanie przenosinami biur i pomaganie przy (re)aranżacji przestrzeni
  • monitorowanie budżetu
  • przeprowadzanie audytów
Wymagania

Jesteś idealnym kandydatem (lub kandydatką), jeśli:

  • masz co najmniej 3 lata doświadczenia w obszarze administracji, zarządzaniu powierzchniami biurowymi lub budynkiem (idealnie, jeśli byłeś/byłaś odpowiedzialny/odpowiedzialna za proces przeprowadzki w dużej firmie)
  • znajomość przepisów BHP
  • dobra znajomość języka angielskiego(min. B2)
  • mile widziane wykształcenie w zakresie administracji, inżynierii środowiska/przestrzennej
  • Prywatna opieka medyczna (wliczając stomatologa) – możliwość objęcia za darmo rodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta lunchowa
  • Karta Multisport
  • Pakiet relokacyjny
  • Udział w konferencjach
  • Dofinansowanie do nauki: studia podyplomowe + języki + szkolenia + biblioteki

zespołowe

  • Ruchomy czas rozpoczęcia pracy między 7.30 a 10.00
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search