Specjalista ds. podatku VAT

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
7-7-56001
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy samodzielnego specjalisty z ekspertyzą w zakresie podatku VAT, który obejmie rolę Specjalisty ds. podatku VAT.

Miejsce pracy: Mysłowice

Główne zadania na stanowisku:

  • zapewnianie poprawności procesu rozliczania podatku VAT,
  • kontrola procedur w zakresie dostarczania danych i księgowań,
  • przygotowywanie miesięcznych deklaracji i korekt,
  • kontrola prawidłowości ujęcia transakcji w rejestrach,
  • kontrola należności i zobowiązań z tytułu VAT,
  • optymalizacji procesu rozliczania podatku.
Wymagania
  • wykształcenie kierunkowe - finanse/rachunkowośc/podatki,
  • doświadczenie w opodatkowaniu VAT w transakcjach międzynarodowych,
  • wiedza w zakresie VAT-u poparta doświadczeniem (min.3 lata),
  • bardzo dobra znajomość Excel,
  • komunikatywny poziom języka angielskiego,
  • zaangażowanie i konsekwencja w działaniu,
  • mile widziana znajomość SAP.
Korzyści
  • stanowisko z dużym zakresem samodzielności,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • umowa o pracę i bogaty pakiet benefitów (włączając pełen pakiet socjalny),
  • ubezpieczenie grupowe w PZU,
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search