Commercial Support and Controlling Specialist

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
9-11-55827
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla międzynarodowego SSC z Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko Commercial Support and Controlling.

Zakres zadań:

- Analiza warunków zamówień, sprzedaży;
- Zarządzanie zamówieniami, sprzedażą i zakupami, tworzenie faktur;
- Pierwsza linia kontaktu w sprawach finansowych dla klientów zewnętrznych, a także działów sprzedaży i dostaw w języku niemieckim;
- Przeprowadzanie i wspieranie kontroli wewnętrznych;
- Raportowanie i analiza marż projektowych;
- Analiza i kontrola ryzyka finansowego w ramach wspieranych projektów.

Wymagania

- Doskonała znajomość języka niemieckiego (preferowany C1);
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
- Minimum 2 lata doświadczenia w dziedzinie finansów (projekty klientów);
- Preferowane wykształcenie wyższe w zakresie biznesu, ekonomii, finansów lub rachunkowości, atutem jest profesjonalny certyfikat w dziedzinie finansów;
- Znajomość programu SAP (szczególnie moduły SD, MM);
- Umiejętności rachunkowe i znajomość MSSF (w szczególności ujmowanie przychodów);
- Umiejętności analityczne i komunikacyjne.

Korzyści

- Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy;
- Bardzo przyjazna atmosfera w zespole;
- Profesjonalne szkolenia;
- Konkurencyjny pakiet benefitów;
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search