Automation Project Engineer/Application Engineer

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Numer referencyjny
7-30-56624

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy działającej w branży automatyki przemysłowej, poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu Inżynierów projektu na stanowisku: Automation Project Engineer/Application Engineer

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie projektów z obszaru automatyzacji procesów przemysłowych zgodnie z wymaganiami jakościowymi i technicznymi
  • bardzo bliska współpraca z międzynarodowym zespołem projektowym
  • stały kontakt z klientem I uruchamiania nowych systemów i rozwiązań dla maszyn I urządzeń w jednostkach produkcyjnych klientów
  • branie udziału w projektach ciągłego doskonalenia
  • opracowywanie, wdrażanie i testowanie rozwiązań z obszaru automatyki przemysłowej
Wymagania
  • angielski B2 (praca w międzynarodowym środowisku)
  • otwartość na wyjazdy służbowe do max. 30% czasu pracy
  • wykształacenie wyższe techniczne
  • min. 2 –letnie doświadczenie w obszarze automatyki przemysłowej/industrializacji
  • znajomość programowania sterowników PLC i paneli HMI (znajomość DCS mile widziane)
  • umijetność czytania schematów elektrycznych
  • wiedza z obszaru systemów hydraulicznych oraz projektowania maszyn i urządzeń przemysłowych (będzie dodatkowym atutem)
  • bardzo ciekawa pod względem rozwojowym oferta dla osób, które chcą mieć kontakt z najnowocześniejszymi technologiami i rozwiązaniami z obszaru automatyzacji procesów przemysłowych
  • elastyczne godziny prac
  • bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, premie roczne, dofinansowanie do posiłków, kursy językowe
  • bogaty pakiet specjalistycznych szkoleń w Polsce i za granicą
  • samodzielne stanowisko pracy z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
  • bardzo dobra atmosfera pracy tworzona przez zgrany zespół profesjonalistów z różnych krajów
  • możliwość stałego podnoszenia kompetencji językowych
  • praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy odbiorców
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search