Continuous Improvement Expert

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
9-13-55315
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla międzynarodowej Firmy z branży retail poszukujemy kandydatów na stanowisko Audytora wewnętrznego procesów finansowych.

Zakres zadań:
-Analiza i ocena procesów finansowych, oraz procesów O2P
-tworzenie i/lub aktualizacja opisu procesów finansowych
-współpraca z dyrektorem finansowym przy tworzeniu efektywnego systemu kontroli wewnętrznych
-nadzorowanie codziennych prac komórki do spraw digitalizacji dokumentów (EDI i PDF)
-sporządzanie analiz i raportów
-współpraca z zespołem finansowym, kontrolingowym i innymi działami w firmie
-współpraca z audytem wewnętrznym i zewnętrznym

Wymagania

-wykształcenie wyższego (preferowane kierunki: IT, organizacja i zarządzanie, ekonomia, finanse)
-doświadczenie w audycie zewnętrznym/wewnętrznym/tworzenia i optymalizacji procesów
-zdolności analitycznych i umiejętności wnioskowania oraz praktycznego wykorzystania danych i informacji
-wiedza z zakresu finansów, księgowości oraz ogólnej znajomości obowiązujących przepisów prawa w tym zakresie
-dobra znajomośći języka angielskiego (w mowie i piśmie)
-doskonała zdolności interpersonalnych
-znajomość SAP-a w zakresie analizy danych i raportów będzie dużym atutem

-możliwość rozwoju zawodowego w Firmie będącej liderem w swojej branży
- szkolenia wewnętrzne
- szeroki pakiet benefitów pozapłacowych dla pracownika i jego rodziny
- atrakcyjne wynagrodzenie
-przyjazna atmosfera w miejscu pracy

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search