Asystent/ka IT

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Brygada
Wynagrodzenie
3 900 - 4 200 zł
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
3-19-51233
To stanowisko jest archiwizowane.

Jeżeli znasz dobrze język angielski i chcesz zdobyć doświadczenie w obszarze IT, zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Dla naszego klienta, instytucji unijnej, pilnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Zadania:
- zapewnienie wsparcia użytkownikom w zakresie pracy z komputerem (sieć, systemy komputerowe, oprogramowanie) i urządzeniami mobilnymi,
- weryfikacja kont użytkowników,
- przygotowanie wniosków dotyczących naprawy sprzętu,
- pomoc w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów technicznych,
- prowadzenie rejestru sprzętu.

Wymagania

- status ucznia, studenta lub absolwenta Informatyki,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- dokładność, sumienność.

- możliwość zdobycia doświadczenia w organach administracji publicznej,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową do 30.09.2019r. z możliwością przedłużenia,
- międzynarodowe środowisko pracy,
- dogodna lokalizacja (w pobliżu stacji metra).

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search