Asystent administracyjno-księgowy

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Praca tymczasowa
Brygada
Wynagrodzenie
20 - 22 zł
Opublikowano
Numer referencyjny
4-19-56208
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla międzynarodowej firmy z sektora bankowego poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta administracyjno- księgowego.

Lokalizacja: Poznań (centrum)

Główne zadania:

  • wprowadzanie danych, skanowanie dokumentów
  • obsługa administracyjna poczty, firm kurierskich
  • wystawianie prostych faktur i archiwizacja dokumentów
  • wsparcie działu administracji i księgowości
Wymagania
  • wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • komunikatywność, zaangażowanie i dokładność
  • dyspozycyjność około 15-20 godzin/ tygodniowo (pn-pt)
  • motywacja do rozwoju w obszarze administracyjno- księgowym
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres 3 miesięcy, z perspektywą dłuższej współpracy
  • pracę w centrum Poznania
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • wspierające środowisko pracy
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search