Application Engineer

Lokalizacja
Branża
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
9 000 - 11 000 zł
Opublikowano
Numer referencyjny
2-10-54736

Dla naszego klienta, lidera w branży energetyki odnawialnej, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Rozwój, wsparcie i utrzymanie aplikacji na poziomie 3 linii - przewodnictwo techniczne w przypadku wyspecjalizowanych aplikacji;
  • Koordynacja cyklu życia aplikacji;
  • Usprawnienie istniejących i wdrażanie nowych rozwiązań i funkcjonalności;
  • Interakcja z dostawcami rozwiązań oraz developerami.
Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze IT przy wsparciu złożonych procesów biznesowych;
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych i SQL;
  • Ogólna znajomość systemów operacyjnych Windows, Linux;
  • Język angielski na poziomie min. B2;
  • Mile widziane: Doświadczenie przy zarządzaniu pełnym cyklem życia aplikacji.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym, międzynarodowym środowisku;
  • Bogaty pakiet benefitów: opiekę medyczną , kartę lunchową, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie oraz szeroki pakiet szkoleń.
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search