Analityk inwestycyjny

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
7 000 - 8 500 zł
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
1-26-55302
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego klienta, prestiżowej instytucji finansowej, poszukujemy kandydatów doświadczonych w ksiegowości funduszy inwestycyjnych na stanowisko

Główne obowiązki:
- pozyskiwanie, obróbka i analiza danych (kontakt m.in. z Paryżem, Londynem, Indiami)
- opracowanie raportów i rekomendacji dotyczących inwestycji dla klientów oraz dla macierzystej instytucji finansowej
- Analiza i prezentacja zysków i ryzyka (SCR, NAV, rachunkowość zarządcza)
- raportowanie

Wymagania

- min. 1 rok doświadczenia w pełnej księgowości funduszy
- doświadczenie w liczeniu NAV
- bardzo dobry angielski (C1)
- wykształcenie w obszarze finansów, ksiegowości, ekonomii etc.
- umiejętność obliczania SCR

Korzyści

- umowa o pracę
- prywatne ubezpieczenie medyczne
- ubezpieczenie na życie
- dofinansowanie kursów językowych
- Karta Multisport
- Karta Lunchowa
- możliwości rozwoju z małym, dynamicznym zespole w wielokulturowym środowisku

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search