Analityk Treasury

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
8 000 - 12 000 zł
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
1-3-56530
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego klienta, prestiżowej instytucji finansowej, poszukujemy kandydatów doświadczonych w obszarze Treasury na stanowisko

Analityk Treasury (zatrudnienie na 12 miesięcy)

Twoje obowiązki:

  • analizowanie wstrzymanych płatności pod kątem oszustw finansowych
  • monitorowanie sankcji i ryzyka kredytowego
  • współpraca z zagranicznymi bankami
  • procesowanie płatności
Wymagania

Jesteś idealnym kandydatem (lub kandydatką), jeśli:

  • masz co najmniej 3 lata doświadczenia w obszarze Treasury w środowisku bankowym
  • bardzo dobrze piszesz i mówisz po angielsku (C1)
  • byłeś/byłaś odpowiedzialna za poprawność transakcji gotówkowych
  • masz doświadczenie w raportowaniu podejrzanych transakcji
Korzyści

Jako członek zespołu otrzymasz:

  • opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • możliwośc brania udziału w różnorodnych wewnętrznych inicjatywach
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search