Team Manager

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Numer referencyjny
6-15-56493

Poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku Team Manager.

Lokalizacja pracy: Kraków.

Obowiązki:

  • Pełnienie roli Team Mangera w procesie dostarczania oprogramowania (w oparciu o Scrum, Kanban) dla wielu zespołów
  • Dbanie o kompleksową obsługę techniczną (DevOps) poprzez: zagwarantowanie płynnych operacji (aby działały 24/7), wdrażanie ulepszeń funkcjonalnych, regularne rozwiązywanie problemów technicznych i zapobieganie im
  • Pełnienie roli lidera dla 10-15 osobowego zespołu inżynierów oprogramowania
  • Orientacja na klienta i osiąganie jak najlepszych wyników
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Około 7 lat doświadczenia zdobytego w dziale IT oraz co najmniej 3 lata doświadczenia w pełnieniu pokrewnej roli
  • Umiejętność zarządzania procesem dostarczania oprogramowania
  • Umiejętność zarządzania ludźmi związana np. z rekrutacją, rozwojem osobistym itp.
  • Biegła znajomość języka angielskiego
Korzyści
  • 4 dodatkowe dni wolne
  • Budżet szkoleniowy
  • Kursy językowe
  • Karta multisport
  • Opieka medyczna
  • Elastyczne godziny pracy
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search