Administrator ds. personalnych z językiem niemieckim i francuskim

Lokalizacja
Branża
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
7-12-55884
To stanowisko jest archiwizowane.

W związku z rozwojem struktur Centrum Biznesowego naszego Klienta - firmy z branży automotive, poszukujemy osoby z dobrym poziomem angielskiego, niemieckiego i francuskiego zainteresowanej zdobyciem doświadczenia w obszarze administracji HR.

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Zakres zadań:
- administracja i wsparcie procesów HR europejskich jednostek Klienta,
- administrowanie wewnętrznym systemem,
- kontakt z menedżerami i pracownikami w zakresie wykonywanych zadań,
- administrowanie dokumentacją pracowniczą.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, angielskiego, francuskiego,
- otwartość na rozwój i zdobywanie doświadczenia w obszarze HR,
- bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

- bogaty pakiet benefitów obejmujący m.in.: wczasy pod gruszą, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, bony świąteczne,
- zapewnione miejsce parkingowe w centrum Bielska- Białej,
- szansa rozwoju w międzynarodowym centrum usług wspólnych,
- elastyczne godziny pracy (poniedziałek-piątek).

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search