Accounting Assistant with English

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Numer referencyjny
4-11-55660
To stanowisko jest archiwizowane.

Znasz bardzo dobrze język angielski? Chcesz wykorzystywać język w codziennej pracy? Lubisz pracę z dokumentami i kontakt z klientem? Chcesz się rozwijać w obszarze administracji i księgowości ?
Aktualnie dla naszego Klienta międzynarodowej firmy o ciekawej kulturze organizacyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko Asystenta/-tki działu księgowego z językiem angielskim

Dołącz do najlepszego teamu w Poznaniu!
Zadania:
- codzienna praca z dokumentami księgowymi
- stały kontakt z zagranicznymi oddziałami firmy w języku angielskim
- wsparcie działu księgowego w codziennych obowiązkach

Wymagania

- wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów ( dyspozycyjność na pełen etat);
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- mile widziane praktyki/staż w obsłudze klienta/administracji/ dziale księgowym
- pozytywne nastawienie
- komunikatywność

Korzyści

Umowa o pracę;
- możliwość wzięcia udziału w procesie migracji
- praca w międzynarodowym środowisku
- atrakcyjne zarobki
- dodatkowe benefity w postaci karty multisport, prywatnej opieki medycznej, kursy językowe

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search