Księgowy/Księgowa - Ostrava

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Numer referencyjny
7-11-56466
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego Klienta - lidera w obszarze zapewnienia zaopatrzenia przedsiębiorstw, w związku z rozwojem struktur w jednostce centralnej (Czechy – Ostrava) poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowego/Księgowej

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości (ksiąg rachunkowych)
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • udział w zamknięciu okresów rozliczeniowych
  • współpraca z klientem wewnętrznym oraz instytucjami zewnętrznymi
Wymagania
  • min. 2 - letnie doświadczenie zawodowe w obszarze finansów, księgowości
  • wykształcenie ekonomiczne (min. średnie)
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • mile widziana znajomość języka czeskiego lub angielskiego
  • mile widziana znajomość systemu Navision
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - konkurencyjne wynagrodzenie
  • świadczenia poza finansowe
  • elastyczny czas pracy
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search