Absolwenci kierunków ekonomicznych

Lokalizacja
Branża
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
4 000 - 5 000 zł
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
5-24-54069
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z siedzibą we Wrocławiu, poszukujemy Absolwentów kierunków ekonomicznych.
Doświadczenie nie jest wymagane.

Zakres obowiązków:
- wprowadzanie faktur do systemu, archiwizacja, administrowanie numerami zamówień
- odpowiedz na podstawowe zapytania ze strony klientów
- procesowanie wydatków pracowniczych
- tworzenie raportów

Wymagania

Wymagania:
- ukończone studia z zakresu finansów lub księgowości
- dostępność do pracy na pełen etat
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- mile widziana praktyka w biurze rachunkowym lub księgowości
- dyspozycyjność do podjęcia pracy od czerwca/lipca

Korzyści

- Praca w międzynarodowej firmie w centrum Wrocławia
- Praca w oparciu o umowę o pracę na czas określony - projektowa od 8-10 miesięcy
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Prywatna opieka medyczna
- Karta sportowa

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search