AR Accountant z j. niemieckim

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
8 500 - 11 000 zł
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
1-11-55252

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy i nowego pracodawcy w Warszawie poszukujemy obecnie doświadczonych osób na stanowisko: AR Accountant z j. niemieckim

Zakres obowiązków:

  • księgowanie i alokowanie bieżących płatności przychodzących
  • rozwiązywanie niezgodności w fakturach i problemów finansowych
  • zarządzanie limitami kredytowymi oraz warunkami kredytowania dla poszczególnych klientów
  • codzienny kontakt oraz dbanie o pozytywne relacje z klientami
Wymagania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (chętnie w dziale AR lub OTC lub Billing lub Cash Collection)
  • Znajomość języka niemieckiego min. B2 i i języka angielskiego min. B2
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe
Korzyści
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szansa rozwoju w międzynarodowym środowisku w zupełnie nowej organizacji
  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • dyspozycyjność na wyjazd na tranzycję 4-8 tygodni.
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search