Grafton przedstawia: Historia stażowa Agnieszki

Grafton przedstawia: Historia stażowa Agnieszki

Chciałam zdobyć doświadczenie w dużej organizacji.

 

Na staż w Grafton Recruitment trafiłam za pośrednictwem portalu pracuj.pl. Wysłałam wówczas aplikacje do kilku firm. Wcześniej przez dwa lata pracowałam w butikowej agencji zajmującej się rekrutacjami, jednak była to stosunkowo mała organizacja, a najbardziej zależało mi właśnie na zdobyciu doświadczenia w dużej firmie, z większą liczbą obowiązków i ciekawymi projektami.

Dla młodej osoby, będącej świeżo po studiach, jest to doskonała szansa na rozpoczęcie kariery w danej branży. Staż pozwala wdrożyć się w codzienne obowiązki rekrutera, umożliwia uczestniczenie w wielu projektach jednocześnie, a to daje jednocześnie szansę na naukę multizadaniowości.

Dodatkowo, porównując moje poprzednie doświadczenie, dopiero na stażu miałam okazję bezpośrednio przedstawiać kandydatów klientowi, a to bardzo cenne doświadczenie dla mnie, ponieważ swoją przyszłość wiążę właśnie z branżą HR i rekrutacjami.

Z czystym sumieniem polecam staż w Grafton, w szczególności osobom dobrze zorganizowanym. W tej pracy przyda się również z pewnością proaktywna postawa (bardzo doceniana przez przełożonych!), pozytywne nastawienie i dobra energia. Będzie pracowicie, ale zapewniam, że ciężka praca popłaca. Jestem tego najlepszym dowodem.

Po stażu zaproponowano mi stanowisko Talent Sourcer, w zespole rekrutacji permowych w Warszawie. Obecnie już jako Junior Recruitment Consultant zajmuję się głównie projektami językowymi (niemiecki), finansowymi, czasem również bankowymi.

Historia stażowa Agnieszki