Managed Services - RPO, MSP, Interim HR

W ramach realizacji usług typu Managed Services, Grafton przejmuje pełną odpowiedzialność za projekty i procesy rekrutacyjne. Nasi konsultanci stają się integralną częścią działu HR Klienta.

  • Outsourcing procesów rekrutacyjnych (RPO) – to forma przeniesienia procesów biznesowych, w której pracodawca zleca bądź przenosi wszystkie lub część swoich działań rekrutacyjnych do Grafton, która od tej pory działa jako wewnętrzny dział rekrutacyjny firmy dla części lub wszystkich stanowisk.  Rozwiązanie RPO obejmuje przygotowanie projektu rozwiązania, wdrożenie i zarządzanie zmianą oraz ciągłą optymalizację procesu.
  • Managed Service Program (MSP) - MSP jest stworzony z myślą o firmach, które mają duże potrzeby rekrutacyjne (zarówno tymczasowe jak i stałe), wymagające od nich współpracy z  wieloma dostawcami. Poprzez rozwiązanie MSP Grafton staje się koordynatorem procesów rekrutacyjnych, który skutecznie zarządza wszystkimi działaniami rekrutacyjnymi i koordynuje dostawców, aby upewnić się, że zapewniają najwyższy standard usług. Usługa MSP obejmuje stworzenie projektu rozwiązania, optymalizację procesu, zarządzanie dostawcami, zarządzanie kosztami, raportowanie oraz zarządzanie wydajnością.
  • Interim HR - Grafton zapewnia doświadczonych managerów HR w ramach tymczasowej współpracy, aby wspomóc Klienta zarówno w planowanych jak i nieplanowanych udoskonaleniach organizacyjnych.

Chcesz dowiedzieć się wiedzieć więcej? Wypełnij  formularz poniżej.