METTLER TOLEDO jest wiodącym producentem i dostawcą wag i precyzyjnych instrumentów analitycznych oraz usług serwisowych do laboratorium i przemysłu. Firma oferuje rozwiązania w zakresie ważenia, pomiarów analitycznych oraz kontroli produktów zgodnie z potrzebami biznesowymi klientów, aby pomóc im usprawnić procesy, zwiększyć wydajność, osiągnąć zgodność z normami branżowymi, a także zoptymalizować koszty.

 

METTLER TOLEDO WSPIERA KLIENTÓW NA KAŻDYM ETAPIE ICH PRACY

Klientom na całym świecie, firma oferuje precyzyjne urządzenia do zastosowań w działalności badawczo-rozwojowej, kontroli jakości, produkcji, logistyce i handlu.

METTLER TOLEDO W POLSCE

Shared Business Center w Warszawie jest jedną z najmłodszych jednostek METTLER TOLEDO. Polskie zespoły  wspierają działalność operacyjną i projekty o zasięgu globalnym.

ROZWÓJ KARIERY

METTLER TOLEDO jest liderem innowacji i jakości, dlatego nieustannie poszukuje dynamicznych kandydatów do wsparcia zespołów w Polsce. Firma gwarantuje dużą niezależność, będąc otwartą na innowacje i pomysłowość swoich pracowników. Pracując w zespołach finansowych, administracji, sprzedaży, obsługi klienta, marketingu, czy IT, będziesz miał okazję rozwinąć swoje mocne strony w środowisku międzynarodowym.

Firma zapewnia:

  • udział w międzynarodowych projektach
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • profesjonalne szkolenia i rozwój

 

METTLER TOLEDO OFERUJE

 

 

Aktuální pozice

Další doporučení zaměstnavatelé