Znasz język holenderski, niemiecki, hiszpański lub francuski?

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około rok temu
Nr Ref. 133933

Możesz zdobyć doświadczenie w firmie o międzynarodowych strukturach, uczestniczyć w wielu szkoleniach i stać się specjalistą w obszarach takich jak:

  • marketing internetowy
  • customer service
  • sprzedaż/konsulting
  • finanse/ księgowość
  • IT/helpdesk

Zakres obowiązków:
  • stały kontakt z językiem obcym
  • kontakt z jednostkami w innym kraju odpowiedzialnymi za proces

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2)
  • biegła znajomość jednego z języków hiszpańskiego, holenderskiego, niemieckiego lub francuskiego (C1)
  • wysokie umiejetności interpersonalne komunikatywność
  • umiejętność organizacji czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć rozwoju

Korzyści

  • pakiet szkoleń wstępnych
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • atrakcyjne wynagrodzenie i umowa o pracę (na czas nieokreślony)
  • praca w młodym dynamicznym zespole

Jeżeli ta oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila

Finanse and Bankowość and Księgowość | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Sprzedaż and Marketing | IT and Telekomunikacja | Księgowość | Obsługa klienta | Finanse SSC / BPO | HR | Sprzedaż | Marketing | Księgowy / Księgowa | Agent | Analityk | Doradca | Zobowiązania | Należności | Księga główna | Pierwsza linia wsparcia | Podróże | Turystyka | B2C | B2B | Customer support