Połącz...

Zastępca Kierownika ds. IT

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 135061

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z Łodzi, poszukujemy kandydatów na stanowisko Zastępca Kierownika ds. IT.

Zadania:

  • Nadzór nad bezpieczeństwem systemów IT i odpowiedzialność za ciągłość ich działania.
  • Administrowanie systemami ERP.
  • Odpowiedzialność za zapewnienie ciągłego wsparcia użytkownikom końcowym.
  • Odpowiedzialność za budżet IT i zarządzanie dostawcami usług informatycznych.
  • Zarządzanie szkoleniami z zakresu systemów IT.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w firmie produkcyjnej.
  • Doświadczenie w zarządzaniu bezpieczeństwem systemów i administracji sieci LAN/WAN, systemów serwerowych i telekomunikacyjnych.
  • Doświadczenie w administracji systemów ERP.
  • Podstawowa znajomość obsługi OS/400 oraz technologii oprogramowania na AS/400.
  • Znajomość zagadnień SOX/SOD i związanych z ITIL.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Wykształcenie wyższe techniczne

Korzyści

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.

Inne notatki

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w j. polskim.

IT and Telekomunikacja | Sieci | Sprzęt | Lider zespołu | Administrator | IT | ERP | Bezpieczeństwo / ochrona | LAN | WAN | System |